ONA OKNA

 
 

OKNA

Okna Okna Okna

DVEŘE

Dveře Dveře Dveře

ZIMNÍ ZAHRADY

Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady
 

O SPOLEČNOSTI

Akciová společnost PREOS-WEST byla založena v listopadu 1991 a je vlastníkem registrované ochranné známky ONA OKNA. Akciová společnost PREOS-WEST je společností bez účasti zahraničního kapitálu. Je výhradním vlastníkem průmyslového areálu, který se rozkládá na území obce Halže, okres Tachov a je situován na jižní straně obce při silnici Tachov - Bernau.

ÚVODNÍ SLOVO

Stáváme se značkou ONA OKNA. Po dvaceti letech dynamického vývoje a úspěšné, solidní práce si PREOS-WEST vybudoval mimořádné postavení a oprávněnou důvěru zákazníků jako výrobce a spolehlivý dodavatel oken, dveří a zimních zahrad vysoké kvality. Cílené investice do nejmodernějšího výrobního zařízení a neustálé zlepšování úrovně vlastního personálu posunulo PREOS-WEST na špičku ryze českých, privátních firem ve velikosti do 100 zaměstnanců.

Se zavedením nové ochranné značky ONA OKNA se zvyšuje vlastní nárok na mezinárodně srovnatelnou kvalitu, vysoký stupeň servisních služeb, ekologicky příznivé parametry a dokonalý design za férové české ceny.

Pojem a logo ONA OKNA nahrazuje staré označení a reprezentuje nový směr vývoje firmy se stejným personálem, stejným majitelem a stejnou adresou.

ONA OKNA bude ještě intenzivněji nabízet individuální řešení oken, dveří a zimních zahrad v souvislosti se stavbou nových, moderních objektů.
ONA OKNA je zároveň symbol pro citlivé řešení oken, dveří a zimních zahrad, historických i památkově chráněných staveb.

ONA OKNA je značka, kterou osobně a závazně vede a řídí předseda představenstva pan Pavel Ráž jako šéf týmu vysoce motivovaných odborníků ve vývoji, výrobě, poradenství, prodeji a montáži.

Cílem nové značky není jen uspokojení potřeb, ale inspirace a nadšení z inovativních produktů a dlouhodobá radost z perfektně fungujících a dokonale vyrobených oken, dveří a zimních zahrad.

Náročný, soudný zákazník s přáním individuálního přístupu k jeho projektu, je optimální partner nové značky na českém trhu ONA OKNA.

TĚLOCVIČNA MÁ NOVÁ OKNA DÍKY ONA OKNA