ONA OKNA

 
 

PRODUKTY  |   DETAIL  |   PŘEČTĚTE SI VÍCE  |   SPECIÁLNÍ  |   REFERENCE  |   KONTAKTY A PODNIKÁNÍ

Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady

Zimní zahrady - MARIO

Mario je designově čistý dřevo-hliníkový typ zimní zahrady. Jednoduchá linie dřevěných tenkých konstrukcí a elegantní hliníkové vnější zalištování je ideálním doplňkem jakéhokoliv rodinného domu.

Naše firma vám nabízí kompletní službu od návrhu a konzultace až po samotné namontování vaší zimní zahrady. Stejně jako u všech našich typů zimních zahrad si ručíme za kvalitu a originalitu našich produktů. Důkazem toho je desetiletá záruka na těsnost našich zimních zahrad.

Zimní zahrada je složitá konstrukce a tomu odpovídá i její cena. I zkušený kutil ví, že rychle a levně nejde kvalitní zimní zahradu udělat tak aby všechny detaily byli krásné a odpovídali představám dokonalého tvaru. Přesto jsme vytvořili modelovou řadu MARIO, která řeší všechny výše uvedené problémy.

Nabízíme vám jak kompletně zpracované návrhy našich tvarů, tak i zpracování vašeho jedinečného návrhu. Zajistíme precizní zpracování veškerých detailů a bezchybné provedení konstrukce.

Modelová řada MARIO je vyráběna na nejmodernějších počítačem řízených obráběcích strojích vysoké kvality, která zaručuje bezchybné provedení všech detailů i následnou jednoduchou montáž.

Tento systém je propojen s technickou podporou, které zajistím atraktivitu všech detailů v běžných případech nedosažitelnou. Montáž takto připravené konstrukce je možná bez jeřábu a jiných složitých postupů.

Při spojení všech těchto kladů je možné dosáhnout atraktivní ceny a desetileté garance.

Zadat poptavku ›

Další produkty v kategorii

Související aktuality

Máte zájem o tuto zimní zahradu? Kontaktujete nás.
- Napiště nám
- Vaše kontaktní osoba